Το Χρονικό Μιας Ερασιτεχνικής Δημιουργίας - Hints & Tips

More
26 Σεπ 2011 23:47 #33779 by giovanna
@hold whαtever

Εγώ προσπάθησα να κατεβάσω ένα παιγνίδι σου που λεγότανε Ροζ αυτοκίνητο και μια εγώ έχω σαν απωθημένο να έχω ένα αυτοκίνητο Ροζ παρόλο που δεν οδηγώ ούτε έχω αυτοκίνητο το μόνο που κατάφερα είναι να ανοίξω μια πόρτα σε ένα MYST κλώνο παιγνίδι, μάλλον εγώ κάπου αλλού είμαι :oops:

Please Σύνδεση or Create an account to join the conversation.

  • holdyourlight
  • Topic Author
  • Offline
  • Elite Member
  • Elite Member
More
27 Σεπ 2011 08:11 #33782 by holdyourlight

giovanna wrote: το μόνο που κατάφερα είναι να ανοίξω μια πόρτα σε ένα MYST κλώνο παιγνίδι, μάλλον εγώ κάπου αλλού είμαι


??? Δεν κατάλαβα ακριβώς τι εννοείς. Εννοείς ότι το link σε παραπέμπει αλλού; Θα το κοιτάξω το απόγευμα.
Το Pink Car δεν είναι ακριβώς παιχνίδι (!), αλλά περισσότερο η προσπάθειά μου να μάθω να χειρίζομαι το adventure maker!

Δοκίμασε και το link που έχω εδώ adventureadvocate.gr/forums/viewtopic.php?f=14&t=2394

My Top 10:

1) Riven 2) Grim Fandango 3) URU 4) The Longest Journey 5) Schizm
6) Rhem 1-4 7) Riddle Of The Sphinx 8) Myst 9) The Secret Of Monkey Island 10) Sanitarium


... and my own adventure game: <!-- m --> somepeaceofmindgame.blogspot.gr <!-- m -->

Please Σύνδεση or Create an account to join the conversation.

More
27 Σεπ 2011 18:36 #33785 by giovanna
@hold...

Μπερδεύτηκα με το πρόγραμμα τώρα πως τα κατάφερα μόνο εγώ ξέρω ή άσχετη :oops:

Please Σύνδεση or Create an account to join the conversation.

  • holdyourlight
  • Topic Author
  • Offline
  • Elite Member
  • Elite Member
More
27 Σεπ 2011 18:48 #33786 by holdyourlight
Α, ναι! Οκ, επειδή δεν έχω αγοράσει ακόμη το Adventure Maker, δεν μπορω να φτιάξω executable file, γιαυτό χρειάζεσαι και το πρόγραμμα για να παίξει το game.

My Top 10:

1) Riven 2) Grim Fandango 3) URU 4) The Longest Journey 5) Schizm
6) Rhem 1-4 7) Riddle Of The Sphinx 8) Myst 9) The Secret Of Monkey Island 10) Sanitarium


... and my own adventure game: <!-- m --> somepeaceofmindgame.blogspot.gr <!-- m -->

Please Σύνδεση or Create an account to join the conversation.

Powered by Kunena Forum