LEGACY: DARK SHADOWS

  • adreasnaxos
  • Topic Author
  • Offline
  • Walker Survivor
  • Walker Survivor
More
19 Ιαν 2005 07:41 #3501 by adreasnaxos
LEGACY: DARK SHADOWS was created by adreasnaxos
LEGACY: DARK SHADOWS
Adventure Επιστημονικής Φαντασίας Τρίτου Προσώπου
Κατασκευαστής: Razbor / Κυκλοφορία: 2004

Από τήν εισαγωγή ακόμα τού παιχνιδιού αρχίζεις νά ψυλλιάζεσαι ότι λάθος επιλογή έκανες.* Μετά από καμιά ώρα περιμένεις μήπως καί διορθωθεί κάτι στήν πορεία καί μετά από δυό-τρείς απλά περιμένεις νά τελειώσει, μέ μόνιμη πλέον τήν απορία: Είναι δυνατόν νά βγαίνουν στήν κυκλοφορία τέτοιες δουλειές;
Μ' εξαίρεση τά γραφικά του, πού όντως αντιστοιχούν σ' επαγγελματική δουλειά, όλο τό υπόλοιπο παιχνίδι μόνο στήν κατηγορία Freeware θά μπορούσε ν' αντέξει, κι εκεί, σέ κάποια από τίς τελευταίες θέσεις της.

Καλό τό άνοιγμα στούς Ανατολικοευρωπαικούς κατασκευαστές αλλά άν είναι νά μάς προκύπτουν τίτλοι σάν τούς Legacy, Gooka καί Midnight Nowhere, καλύτερα νά τό ξεχάσουμε.

* Κι έχει ιδιαίτερο ενδιαφέρον η παρατήρηση τού πόσο εύκολα καταστρέφεται μιά καλή ιδέα, αυτή τής εισαγωγής, στά χέρια ενός άχρηστου.

Βαθμολογία: 1/5 [κι αυτό γιά τά γραφικά του καί τό πρόσωπο τής ηρωίδας στήν οθόνη τού Μενού].

Please Σύνδεση or Create an account to join the conversation.

More
19 Ιαν 2005 15:10 #3506 by Elessar
Replied by Elessar on topic LEGACY: DARK SHADOWS
Έκανα το λάθος και το αγόρασα....Λίγο που ασχολήθηκα μου φάνηκε τραγικό. Έντελώς απαράδεκτο interface και γενικότερα μια αίσθηση προχειρότητας.

Προβοκάτορας της αντβεντσουροαριστεράς

Please Σύνδεση or Create an account to join the conversation.

More
19 Ιαν 2005 19:41 #3514 by qrious
Replied by qrious on topic LEGACY: DARK SHADOWS
το συγκεκριμένο φαινόταν ότι θα είναι χαλια από εκείνο το πρώτο demo που είχε βγει. anyway εγώ το έχω αλλα δεν έκανα καν τον κόπο να το παίξω.

Please Σύνδεση or Create an account to join the conversation.

Powered by Kunena Forum