Ολο και μεγαλώνει το Backlog...

  • Themistoklis
  • Themistoklis's Avatar Topic Author
  • Offline
  • Gwydion's Pet
  • Gwydion's Pet
More
05 Μαρ 2016 12:21 #47228 by Themistoklis
Ήμουν backer στο The Interactive Adventures of Dog Mendonça & Pizzaboy , αλλά και στο Kelvin and the Infamous Machine. Το 1ο ειναι στα χερια μου απο χθες, το 2ο αναμένεται σε 3-4 μερες. Τις προαλλες βγηκε το, οπως ολα δειχνουν, αξιόλογο (τουλάχιστο) Heaven's Hope. Έτσι, μέσα σε 2 μολις μερες, είχα 3 νέα entries στο backlog των Adventures μου - και μαλιστα "δυνατα" entries, με την εννοια οτι πληρουν ολα τα κριτηρια - φαινομενικα, τουλαχιστο - τα οποια θελω να εχει ενα adventure game για να με κανουν να "κολλησω" μπροστα στον η/υ!...

Να μη παω πιο πισω και θυμηθω το Book of Unwritten tales 2, το Memoria (μου το θύμησε ο Θανασης, ειχε - δεν ειχε...). Τα Tex-Murphies (ναι, εχω σκοπο να τα ξεκινησω τελικα...), τα Deponia 2,3 και - πλεον - 4, το Leisure Suit Larry 3 (το 1ο, σε προτεραιοτητα, adventure της Sierra που δεν εχω παιξει ποτε και θελω επιτελους να ασχοληθω...), τα μισοτελειωμενα Valiant Hearts, The Abbey, King's Quest: A new beginning... Tο Hidden που μου εφερε τοσο πολυ στο μυαλο το Scratches...

Και φυσικα, μιλωντας για Scratches, αν πιασω να σκεφτω ποσα adventures που εχω παιξει στο παρελθον θα ηθελα να ξαναδω... Θελω μια ζωη ακομα, νομιζω.

Σας ευχαριστω που διαβασατε τον πονο μου, καλο Σαββατοκυριακο. :P

Feather of fowl and bone of fish / Molded together in this dish / Give me wisdom to understand / Creatures of air, sea and land

Please Σύνδεση or Create an account to join the conversation.

Powered by Kunena Forum