Πρωτοχρονιάτικη κλήρωση με αξέχαστες περιπέτειες!

  • Fallen Angel
  • Fallen Angel's Avatar Topic Author
  • Offline
  • Homo Adventurous
  • Homo Adventurous
More
26 Δεκ 2016 20:28 - 29 Δεκ 2016 13:29 #48037 by Fallen Angel
Πληροφορίες και κανόνες για την κλήρωση δώδεκα τυχερών που θα κερδίσουν κωδικούς STEAM για τις ακόλουθες οχτώ περιπέτειες:

  • Deponia Doomsday
  • Kelvin and the Infamous Machine (Χ2)
  • Sherlock Holmes: The Devil's Daughter (Χ3)
  • Yesterday Origins (Χ2)
  • Life is Strange
  • Lost Horizon 2
  • LucasArts Adventure Pack
  • Tengami

  • Πώς μπορώ να συμμετάσχω στην κλήρωση;
    Αρκεί να στείλετε ένα e-mail στο adventureadvocate (παπάκι) gmail (τελεία) com γράφοντας το ονοματεπώνυμό σας (και προαιρετικά το nickname σας) στο κείμενο του μηνύματος.

    Έχουν όλοι δικαίωμα συμμετοχής στην κλήρωση;
    Στην κλήρωση δεν μπορεί να λάβει μέρος η συντακτική ομάδα του Adventure Advocate -προφανώς.

    Μπορώ να στείλω πολλές συμμετοχές; Θα αυξηθούν οι πιθανότητές μου να κερδίσω; Κατηγορηματικά: ΟΧΙ. Ο καθένας έχει δικαίωμα να συμμετάσχει ΜΙΑ ΜΟΝΟ ΦΟΡΑ στην κλήρωση. Σε περίπτωση που κάποιος στείλει περισσότερα από ένα e-mails, οι επιπλέον συμμετοχές θα απορριφθούν και θα ληφθεί υπόψιν μόνο η πρώτη. Θα σας παρακαλέσουμε εντούτοις να στείλετε μία μόνο συμμετοχή, ώστε να γίνει και το έργο μας ευκολότερο.

    Μέχρι πότε πρέπει να στείλω τη συμμετοχή μου ώστε να είναι έγκυρη;
    Δεκτές θα γίνουν οι συμμετοχές που θα έχουν σταλεί από σήμερα, Δευτέρα 26 Δεκεμβρίου 2016 (ώρα: τώρα), έως και Σάββατο 7 Ιανουαρίου 2017 (ώρα: μεσάνυχτα). Όσες συμμετοχές σταλούν αργότερα θα απορριφθούν ως άκυρες και δε θα συμπεριληφθούν στη διαδικασία της κλήρωσης.

    Πότε θα γίνει η κλήρωση;
    Η κλήρωση θα γίνει την Κυριακή 8 Ιανουαρίου 2017, παρουσία τριών τουλάχιστον μελών της συντακτικής ομάδας του Adventure Advocate.

    Πώς θα μάθω εάν κέρδισα;
    Στην κλήρωση θα ανακηρυχθούν 9 νικητές και 1 επιλαχόντας. Οι τυχεροί της κλήρωσης θα ανακοινωθούν έως και τη Δευτέρα 9 Ιανουαρίου 2017 στο forum μας και θα ειδοποιηθούν προσωπικά μέσω e-mail.

    Πώς και πότε θα παραλάβω το δώρο μου εάν κερδίσω;
    Οι νικητές θα πρέπει να διεκδικήσουν το δώρο τους εντός 10 ημερών από την κοινοποίηση της νίκης τους στέλνοντας απαντητικό e-mail στο μήνυμα που θα τους έχουμε στείλει ειδοποιώντας τους ότι έχουν κερδίσει. Θα τους σταλεί, έπειτα, ο κωδικός του παιχνιδιού που κέρδισαν.

    Μετά το πέρας των 10 ημερών και σε περίπτωση που κάποιος νικητής/νικήτρια δεν έχει επικοινωνήσει ακόμη μαζί μας για να διεκδικήσει το δώρο του/της, νικητής θα ανακηρυχθεί αυτόματα ο επιλαχόντας/επιλαχούσα και θα ειδοποιηθεί προσωπικά μέσω e-mail.

    Μπορώ να επιλέξω το παιχνίδι που θα κερδίσω;
    Δυστυχώς, όχι. Για να τιμήσουμε εξίσου όλες τις περιπέτειες της κλήρωσης, διαγωνίζονται όλοι οι συμμετέχοντες για όλα τα παιχνίδια ταυτόχρονα. Κατά τη διάρκεια της κλήρωσης, θα κληρωθούν σε αντίστοιχη σειρά τα παιχνίδια και οι συμμετέχοντες, ώστε να αναδειχθούν οι νικητές και τα δώρα τους.

    Τι γίνεται εάν έχω ήδη κάποιο από τα παιχνίδια που κέρδισα;
    Είναι στο χέρι σας να αποφασίσετε εάν θέλετε να διεκδικήσετε το παιχνίδι που κερδίσατε. Εμείς, πάντως, θα σας προτείναμε είτε να το χαρίσετε σε κάποιον άλλο adventurer που θα το ευχαριστηθεί είτε να το αφήσετε για τον επιλαχόντα που θα έχει κληρωθεί. Επαναλαμβάνουμε, όμως, πως είναι καθαρά δική σας απόφαση τελικά.

    ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΚΑΙ ΟΛΕΣ!!
    Και καλή μας χρονιά, με ειρήνη, χαρά και ανεμελιά για παιχνίδια πολλά!! :)

    Nothing happens unless first a dream...
    Last edit: 29 Δεκ 2016 13:29 by Fallen Angel.

    Please Σύνδεση or Create an account to join the conversation.

    • GameLinguist
    • GameLinguist's Avatar
    • Offline
    • Adventurous Titan
    • Adventurous Titan
    More
    26 Δεκ 2016 21:16 #48038 by GameLinguist
    Καλή επιτυχία σε όλους!

    Αν μάλιστα στο μήνυμα γράψτε τι καταπληκτική ομάδα έχει το AdvAdv τότε διπλασιάζετε τις πιθανότητες να κερδίσετε :)
    Ασφαλώς και αστειεύομαι.


    "Όσο βαθιά και να θάψεις την αλήθεια,
    αυτή έχει τον τρόπο να βγει στην επιφάνεια και να ανασάνει"
    -- παροιμία των φάλαν // Το Σκήπτρο του Φοίνικα
    GameLinguist: Because Language is a Game

    Please Σύνδεση or Create an account to join the conversation.

    More
    27 Δεκ 2016 14:08 #48039 by alkis21
    Θερμές ευχαριστίες και χρόνια πολλά!

    Κάθε φορά που κάποιος λέει ότι τα adventure games έχουν πεθάνει, κάπου στον κόσμο φεύγει από τη ζωή ένα μαϊμουδάκι.

    Please Σύνδεση or Create an account to join the conversation.

    More
    27 Δεκ 2016 16:15 #48040 by greginsane
    Χρόνια πολλά και καλή χρονιά, με υγεία !

    Please Σύνδεση or Create an account to join the conversation.

    More
    27 Δεκ 2016 21:03 #48041 by crocark
    Χρόνια πολλά σε όλους :)
    Υγεία, ψυχική και σωματική, για το νέο έτος ;)

    ΑΠΟ ΤΟΥ ΗΛΙΟΥ ΜΕΤΑΣΤΗΘΙ

    Please Σύνδεση or Create an account to join the conversation.

    More
    28 Δεκ 2016 18:27 #48045 by Constantine_R
    Χρόνια πολλά σε όλους τους φίλους!!!

    Αν μάλιστα στο μήνυμα γράψτε τι καταπληκτική ομάδα έχει το AdvAdv τότε διπλασιάζετε τις πιθανότητες να κερδίσετε :)


    Εγώ δεν αστειεύομαι...

    “You know, the very powerful and the very stupid have one thing in common. They don’t alter their views to fit the facts. They alter the facts to fit their views.”

    Please Σύνδεση or Create an account to join the conversation.

    More
    28 Δεκ 2016 18:47 - 29 Δεκ 2016 18:27 #48047 by giovanna
    Ε τότε εγώ σας αγαπάω, σας λατρεύω, είστε Θεοί (πόσο πια γλύψιμο να πέσει) ;)

    Επειδή δέχτηκα σχόλιο για το ορθογραφικό μου λάθος, ένα έχω να πω, δεν πειράζει τα λάθη ειναι ανθρώπινα ;)
    Last edit: 29 Δεκ 2016 18:27 by giovanna.

    Please Σύνδεση or Create an account to join the conversation.

    • Fallen Angel
    • Fallen Angel's Avatar Topic Author
    • Offline
    • Homo Adventurous
    • Homo Adventurous
    More
    29 Δεκ 2016 13:31 #48051 by Fallen Angel
    Στην κλήρωση προστέθηκαν και τρία κλειδιά για Sherlock Holmes: The Devil's Daughter. Περισσότερες περιπέτειες, περισσότεροι νικητές!! :) :)

    Nothing happens unless first a dream...

    Please Σύνδεση or Create an account to join the conversation.

    More
    29 Δεκ 2016 17:08 #48052 by manos426f
    Tη ρίξαμε την υποψηφιότητα και φέτος.

    Καλή επιτυχία και καλές γιορτές σ' όλους! :)

    www.Ragequit.gr - Aποκλειστικά αφιερωμένο στο PC software και hardware

    Please Σύνδεση or Create an account to join the conversation.

    More
    30 Δεκ 2016 12:43 #48054 by Peter Pan
    Χρόνια πολλά και καλά!

    Please Σύνδεση or Create an account to join the conversation.

    More
    31 Δεκ 2016 00:58 - 31 Δεκ 2016 01:03 #48056 by skoros
    Χρόνια πολλά σε όλους. Ελπίζω να είχατε όμορφα Χριστούγεννα και εύχομαι μια ακόμα καλύτερη Πρωτοχρονιά.
    Υγεία πάνω από όλα.

    Αν και 1-2 παιχνίδια φαίνονται πολύ καλά (βλ. Yesterday Origins) δε θα λάβω μέρος διότι η λίστα των adventures που έχω αγοράσει αλλά δεν έχω παίξει είναι τεράστια. Το 2016 έπαιξα ελάχιστα στο PC διότι η Nintendo μου πήρε τα μυαλά, τον ελεύθερο χρόνο και τα λεφτά μου. Προβλέπω έτσι θα κυλήσει και το 2017.
    Last edit: 31 Δεκ 2016 01:03 by skoros.

    Please Σύνδεση or Create an account to join the conversation.

    More
    01 Ιαν 2017 14:27 #48057 by Lorgrim
    Καλή χρονιά παίδες και παιδούλες! Με υγεία, αγάπη κι ευτυχία σε εσάς και όσους αγαπάτε. Πολλά-πολλά ευχαριστώ για την κλήρωση! (Ευτυχώς κρατήθηκα και δεν είπα τίποτα για την φανταστικά υπέροχη συντακτική ομάδα του καλυτερότερου adventure site στην ιστορία του γνωστού σύμπαντος.)

    A true adventurer prefers his wounds well salted.

    Please Σύνδεση or Create an account to join the conversation.

    More
    02 Ιαν 2017 02:32 #48058 by WickedMan
    Χρόνια πολλά και καλή χρονιά σε όλους! Ωραία κλήρωση, ζαχαρώνω εδώ και καιρό το Life is Strange. Και με ένα Sherlock ή με ένα Yesterday θα είμαι ικανοποιημένος. Για τα υπόλοιπα δεν ξέρω, θα αποφασίσω τι θα τα κάνω μόλις κερδίσω. :whistle:

    Πάρε χαφάκι, χαφάκι Ισπανό / Γάλλο πάρε για κόφτη / φουνταριστό Αργεντινό / γκολκίπερ πάντα Γερμανόοοοο / και καπετάν τον Τότι...

    Please Σύνδεση or Create an account to join the conversation.

    More
    02 Ιαν 2017 21:16 #48067 by nikomar
    Χρόνια πολλά και καλή χρονιά!!!
    Υγεία και χαμόγελα...

    Please Σύνδεση or Create an account to join the conversation.

    More
    05 Ιαν 2017 10:59 #48071 by Sibyl
    Καλή χρονιά σε όλους και χρόνια πολλά!!
    Εύχομαι σε όλους καλή επιτυχία!!! :cheer: :cheer:
    Πραγματικά, όλα τα παιχνίδια είναι ενα και ενα.

    Please Σύνδεση or Create an account to join the conversation.

    Powered by Kunena Forum